PDF Kitaplar

http://ebumuaz.blogspot.com.tr/p/e-kitaplar.html

Reklamlar

4 Yorum

 1. Bu Kitaplarda yanlis bilgiler veriliyor, bu Kitaplar Vehhabiligi savunuyor. Bu Kitaplarda yer alan görüslere Ehl-i Sünnnet Alimleri gerekli Reddiyeleri yazmislar.

  Kimse kanmasin.

  • Nelerin hangi kritere göre yanlış olduğunu açıklayın, delillerinizi beyan edin, eğer haklı çıkarsanız size teşekkür ederiz. Pencereniz güneşi görmeyen bir tarafta ise güneşi görenlere iftira etmeniz doğru olmaz. Bu kitapların hangisinde vahhabiliğin savunulduğunu gördünüz? Şayet görüşler Kuran ve sahih sünnete aykırı ise bu görüşleri delil sunarak reddetmekte genişlik vardır. Lakin Kitap ve sahih Sünnet naslarından birini reddetme hususunda kimseye genişlik yoktur. Kitap ve sünneti reddeden de zaten Ehli Sünnet alimi olamaz.

 2. SalamAleykum
  Hocam ben Azerbaijandan kamran….
  kisaca yaziyom..hocam babam evde telewizyon var onu goturub baltayla sindirmiw ki weytandi babamada biri soylemiw… ondan da dolayi evde fitne duwmuwki annem diyo yeni telewizyon al babamda diyoki yok haramdi ben korkuyom……bizde elhemdulillah muslimaniz telewizyonda haramlara bakmiyoruz arada filmler fln ben bakiyom kotu filmlere asla….. ama musiki kanallari fln oyle kanallarin hepsinide ben kendim silmiwem.ailemiz bowanmaya kadar gidiyor…. hocam nolur siz bir olumlu bir wey yazin yoksa Allah korusun.bide benim tanidim butun muslumanlar evlerindede var …karwilikli anlawsalar tmm hic bi wey soylemiyom ama bowanmaya kadar gidiyor. hocam nolur siz bir olumlu bir wey yazin yoksa Allah korusun bu iwin sonu hayir diyil… 2 tanede kardewim var babamda soyluyorki mesaj yaz bende sizi uygun gordum….

  • aleykum selam ve rahmetullah
   babanıza bu durumda destek olmanız gerekir. Zira mevcut ortamda televizyondan meşru bir şekilde faydalanma imkanı neredeyse yok denecek kadar azdır. Zararları çok daha fazladır. Televizyondan sadece canlı yayınların izlenmesinin suret yasağının dışında kalması umulur. bunda da musiki bulunmaması ve kadınların erkekleri, erkeklerin kadınları izlememesi şarttır. Yani neticede televizyonun elle tutulacak bir yanı yoktur. Annenize nasihat edin, kabul ederse ne âlâ. Kabul etmezse babanız haklıdır. Allah yardımcımız olsun.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s